СТОЛІТ - стандарт термозбереження
м. Харків вул. Фонвізіна, 18
067-571-83-09
м. Харків вул. Польова 81А, 
 050-323-24-03, 067-572-05-38
Ваш кошик - тут відображено ваші поточні замовлення Обрано: Видів товару: 0
Одиниць продукції: 0
Загальна вартість: 0.00грн. Оформити замовлення

     mail Запам'ятати сайт

Штукатурка

Штукатурка мінеральна Століт (Короїд)

Штукатурка мінеральна Століт (Короїд)

Штукатурки виготовлено на повністю комп’ютеризованій лінії з дотриманням вимог щодо високої якості, прийнятих у об’єднаній Європі. При виготовленні використовується виключно найкращі складові та власну, перевірену досвідом - найкращу рецептуру.
Штукатурка мінеральна Століт (Бараник)

Штукатурка мінеральна Століт (Бараник)

Структурна мінеральна декоративна штукатурка для нанесення теркою. Рекомендується для обробки поверхонь з високим експлуатаційним навантаженням. Утворює волого- і зносостійке покриття. Володіє високою адгезією і хорошою паропроникністю. Утворює характерну поверхню «ефект бараник». Розмір зерен 2-3 мм.
Штукатурка акрилова Століт (Бараник)

Штукатурка акрилова Століт (Бараник)

Штукатурка полімерна СТОЛІТ АФ (Бараник) призначена для  декоративного нанесення на поверхні всередині і зовні будинків. Наноситься на бетонні, підготовлені цегляні, обштукатурені підоснови в системах  теплоізоляції фасадів, а  також всередині приміщень на основи з гіпсу, гіпсокартону,  деревостружкові плити (після обробки їх грунтовкою СТОЛІТ АДГ).© 1998-2017 "Інтернет-вітрина Століт"        Пропозиція співпраці        Написати скаргу до сайту Століт™